KARMA SPOR OKULU (4-6 Yaş)

Etkinlik Tarihi:

17/02/2024

Etkinlik Zamanı:

10:00 am

Etkinlik Mekanı:

Yöm Okulları Cadde

Çocuklarımızın sporla tanışması ve sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemeleri için özel olarak tasarlanmış olan 4-6 yaş arası karma spor okulumuza hoş geldiniz!

Sporun eğlenceli dünyasına adım atacak olan minik sporcularımız için basketbol, voleybol ve futbol branşlarında temel eğitimleri kapsayan bir programa sahibiz.

Amacımız, çocuklarınızın sporu sevmelerini sağlarken aynı zamanda temel becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmaktır.

Basketbol: Çocuklarınız, basketbol oyununun temel kurallarını öğrenirken el-göz koordinasyonunu geliştirecek ve takım çalışmasının önemini kavrayacaklar. Basketbol, çocukların hareket kabiliyetlerini artırırken eğlenceli aktivitelerle desteklenerek öğretilir.

Futbol: Çocuklarınız futbol oyununun temellerini öğrenirken top kontrolü, paslaşma ve basit oyun stratejileri üzerinde çalışacaklar. Bu süreçte, sporcu ruhu ve fair-play konusunda da bilinçlenmelerini sağlamak amaçlanmaktadır.

Voleybol: Çocukların nesne kontrol, paslaşma ve takım içinde iletişim kurma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Basit voleybol oyunları ve egzersizlerle birlikte, çocuklarınızın denge, koordinasyon ve dayanıklılık gibi fiziksel özellikleri desteklenir.

Eğlenceli aktiviteler, oyunlar ve egzersizler aracılığıyla çocuklarınızın sporu sevmeleri ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeleri hedeflenmektedir.

Sporu sevmek ve eğlenmek isteyen tüm çocukları bekliyoruz.

Sağlıklı ve spor dolu günler dileriz!

Karma spor okulu çalışmaları 17 Şubat – 30 Mart tarihleri arasında 7 hafta boyunca devam edecektir.

Not: EFT / HAVALE ile yapılan ödemelerde ücretimiz 3500₺’dir.

Kredi kartı seçeneğiyle ödeme yapılmak istenmesi durumunda 3750₺ olarak ücretlendirilecektir.


ÜCRETSİZ DENEME DERSİNE KATILIM İÇİN FORMU DOLDURABİLİRSİNİZ

https://forms.gle/qiM5hfkUPAEFzDR7A

Etkinlik sona erdi.
Toplam Bilet: 12 (9 Kaldı)
  • Yöm Okulları Cadde
  • İstanbul
  • Türkiye

Event Schedule Details

  • 17/02/2024 10:00 am   -   30/03/2024 11:00 am
Etkinliği paylaşın
Takviminize Ekleyin